תכנוני מס החייבים בדיווח

כולנו צריכים לשלם מסים מדי פעם בפעם ובכללם גם תכנוני מס החייבים בדיווח למס ההכנסה. אבל לפעמים מרוב מסים לא רואים את היער ואפשר ללכת לאיבוד בקלות. לחברת אמירים – ייעוץ פיננסי נמצאת כאן אתכם כדי להוציא אתכם מהתסבוכת, ללוות אתכם לאורך תהליך ולהסביר לכם על אילו מסים אתם חייבים לדווח, אילו מסים אתם חייבים לשלם ומאילו מסים אתם פטורים בעצם. אז אם אתם מעוניינים לישון בראש שקט ולדעת שהכסף שלכם נמצא בידיים טובות, פנו לאמירים. 

תכנוני מס החייבים בדיווח – על אילו פעולות חלה החובה לדווח

קיימות פעולות פיננסיות שונות שעליהן חלה החובה לדווח למס ההכנסה, שהמאפיין אותן הוא פעולות אשר בוצעו על סכומים גבוהים ביותר עבור קרובי משפחה. לא ניתן להזכיר את כולן, אך אלה רק כמה מהפעולות המצריכות ביצוע תכנוני מס החייבים בדיווח:

  • ביצוע מכירה של נכס לקרוב משפחה כאשר ההפסד שנוצר מפעולה זו עומד על 2 מיליון שקלים ויותר. 
  • ביצוע תשלום של אדם לקרוב משפחה בשווי של 2 מיליון שקלים ויותר. 
  • ויתור על תשלום חוב לקרוב משפחה בשווי של מיליון אחד ומעלה. 
  • מכירת נכס לאדם אחר, כאשר ההפסד אשר קוזז לו עומד על סכום של 2 מיליון שקלים ולעתים אף יותר. 
  • ביצוע פירעון חוב של אדם המוגד כבעל מניות מהותי, כאשר החוב נפרע בסכום של מיליון שקלים ויותר.

לבצע תכנון מדויק

אמת, גם כאשר אתם סוגרים עניינים בין בני המשפחה, זה לא באמת יכול להישאר בינכם. כאשר מדובר בכיסוי או בהפסד של סכומים גבוהים במיוחד, חלה החובה לדווח לרשויות המס, אחרת העניין נחשב לעבירה על החוק. למרבה המזל, אינכם חייבים להעמיק בנושא אם עומדת לצדכם חברת ייעוץ פיננסים מבטיחה. כי גם אם דודכם עשה תואר בכלכלה, אין זה אומר שהוא עוסק בתחום הספציפי של תכנוני מס החייבים בדיווח. מסיבה זו, חשוב למצוא חברה מקצועית אשר תעמוד לצדכם ותסייע לכם לתכנן את הדיווח, חברה מקצועית אשר צברה לעצמה מוניטין וכעת שמה הולך לפניה. אז זה הזמן לאסוף המלצות ולמצוא את החברה הטובה ביותר.

תכנוני מס החייבים בדיווח

עוד בנושא:

קידום אתרים באינטרנט קידום אתרים באינטרנט