רואה חשבון

רואה חשבון החזרי מס

כל בעל עסק אשר מוגדר כבינוני  או גדול יהי עליו להעסיק רואה חשבון. ניהול עסק ללא ראיית חשבון הוא אינו משתלם, מכיוון שלעסק ישנן הוצאות והכנסות צריך עין מקצועית שתיתן אינדיקציה למצב ותשמור על ניהול תקין של העסק. חברת אמירים ייעוץ פיננסי מציעה שירותי ראיית חשבון מקצועיים. העסק שלכם הוא גם החיים שלכם ולכן מומלץ להשקיע ברואה חשבון מוסמך שימקסם את ההכנסות שלו וידע לייעץ כיצד יש לנהוג בהתאם למיסים השונים שנהוגים במשק.

מה תפקידו של רואה חשבון

אז מה בעצם עושה רואה חשבון? האם כל עסק צריך אותו? להלן מיגע כללי אשר יסייע לכם להבין יותר אודות מקצוע ראיית החשבון:

  • הפקת מקסימום רווח מחוקי המס השונים וההטבות שמוענקות לבעלי עסקי יצרני. רואה חשבון מקצועי ידע כיצד לעשות זאת.
  • רואה החשבון הוא העיניים המקצועיות של העסק. עסקים צעירים אשר מנוהלים על ידי אנשים חסרי ניסיון מומלץ להם להיעזר ביד המכוונת והראייה של רואה חשבון.
  • כאשר בונים תכנית עסקית יש לעשות זאת בליווי רואה חשבון.
  • ישנן כמה דרכים להגדלת הרווחים של העסק. הראשונה היא פשוט הגדלת המכירות, כלומר הגדלת ההכנסות. רואה חשבון מקצועי ידע לתמחר נכון את המוצרים של העסק ובכך לסייע להעלאת ההכנסות.
  • הדרך השנייה להגדלת הכנסות הינה הגדלת סעיף ההוצאות. לדוגמא סעיף חומרי גלם או כוח אדם. רואי חשבון מקצועיים ייעצו לבעל העסק אילו הוצאות הינן קבילות מבחינת המחוקק ואיזה אינן קבילות.
  • כיצד מחושב הרווח הנקי? ובכן, חישוב הרווח הגולמי הינו הרווח שבין הוצאות ישירות על קניות של חומרי גלם או סחורות לבין הכנסות שהן תוצאה של מכירה.
  • כאשר מוסיפים לסכומים ששולמו לספקים את ההוצאות השונות ומפחיתים גם אותן מההכנסות, נוצר הרווח הנקי.

ואם כבר אז עדיף משרד

משרד רואי חשבון שמנהל לכם את הפן הכספי של העסק הוא הפתרון המיטבי. במקרה שמדובר בעסק גדול אז עדיף שבעל העסק יתעסק בענייני העסק וישאיר את הצד הכספי לרואי חש/בון מקצועיים. משרד רואי חשבון ידאג לכל ההתנהלות מול רשויות המס בצורה היעילה והמהירה ביותר, תוך היכרות עם מערכות פיננסיות אלה, והאופן שיש לגשת אליהן.

רואה חשבון מומלץ - אמירים ייעוץ פיננסי

עוד בנושא:

קידום אתרים באינטרנט קידום אתרים באינטרנט