מס חברות

מס חברות נקבע על ידי פרמטרים שונים. מי שקובע את הפרמטרים הללו הן הרשויות  במדינה, כל מדינה מחליטה ממי לגבות וכמה בהתאם לאזור הגיאוגרפי שבו ממוקמת החברה ועוד. תקנות המס בתחום זה הן שונות ומורכבות. אמירים יעוץ פיננסי מציעים שירות של  יעוץ מס מקצועי אשר יפטור אתכם מכל הבלגן ויספק לכם את המידע הכי נכון ומדויק על מצבכם וכמה אתם אמורים לשלם.  לבעלי חברות ישנן זכויות רבות אשר קשורות במס ויועץ מקצועי עשוי לחסוך להם אלפי שקלים בחודש.

 מס חברות בארץ

בישראל החברה צריכה להעביר למדינה תשלומים מהכנסותיה אשר שנקבע לה ברשויות המס.  כשמסתיימת שנת המס מבצעים את החישוב האמתי (בהתאם לרווחים שהצטברו בפועל) ואז מתקזזים: כך למשל, אם לאורך השנה שילמה החברה פחות מסך הרווחים שלה בפועל לרשויות המס – היא תהיה חייבת בהפרש כדי להגיע לסכום שנקבע מראש. אם היא העבירה יותר מהסכום  היא תהייה זכאית להחזר מהמדינה.

ישנן  סוגי חברות אשר זכאיות לחישוב מס חברות שונה. התנאים לכך הם מורכבים וישנם כל מיני סייגים בנושא. מומלץ להיעזר באיש מקצוע שייעץ וייתן חוות דעת.  וכך תהיו בטוחים שלא חייבו אתכם ביותר כסף ממה שאתם אמורים לשלם. בישראל קיים חוק שמעודד השקעות הון. על פי חוק זה זכאים עסקים ומפעלים שונים להנחות בתשלומי מס לזמן מוגבל. בדרך כלל מדובר במפעלים אשר מוקמים באזורים כמו עיירות פיתוח.

מקלטי מס

מדינות מסוימות ברחבי העולם נקרות מקלטי מס. הסיבה לכינוי שהודבק להן היא השאיפה של מדונות אלו למשוך משקיעים דווקא אליהן. מדינות אלו מורידות את מס החברות באופן משמעותי ובכך מקלות מאוד את הקמת העסק בשטחן ומעודדות משקיעים מכל רחבי העולם. יועץ מקצועי יעזור לכם גם בתחום זה. ויאתר למענכם את המיקום המשתלם ביותר להקמת מפעל או עסק חדש.

 אנדורה, איי מאן, לוקסמבורג, קפריסין ועוד – כל אלו מדינות אשר מכונות מקלטי מס. ישנן כמובן מיסים ותקנות שונים בכל מדינה, ולא כל עסק יתקבל בברכה, אבל בכל הנוגע למס חברות זו יכולה להיות הזדמנות מעולה להקמת עסק מרוויח.

מס חברות, ייעוץ וליווי חברות עם אמרים ייעוץ פיננסי

עוד בנושא:

קידום אתרים באינטרנט קידום אתרים באינטרנט