מס דיבידנד

מס דיבידנד הוא המס שחברה מחויבת להעביר למי שמחזיק בבעלותו את מניותיה. לא כל חברה מודעת לעניין, ולכן היא צריכה את עזרתה של חברת ייעוץ מקצועית. אמירים ייעוץ פיננסי היא חברה מקצועית המספקת שירות למגוון רחב של לקוחות. בזכות הצוות המיומן המומחה בכל העניינים הפיננסיים, יכולה כל חברה המכבדת את עצמה להתנהל על מי מנוחות. אז אם אתם צריכים לשלם מס בקרוב ואינכם יודעים כל כך במה אתם עומדים להשקיע, פנו לאמירים ותוכלו ליהנות משירות מעולה.

דברים שכדאי לדעת על מס דיבידנד

אמנם רואה חשבון מקצועי יכול בהחלט לספק לכם את המידע הזה, אך יש כמה דברים שכדאי לדעת על מס דיבידנד כבר עכשיו:

  • חברה ישראלית אשר קיבלה דיבידנד מחברה ישראלית אחרת, חייבת בתשלום מס של 0%.
  • אם אדם פרטי שיש לו חברה מוגדר כבעל מניות מהותי, עליו לשלם מס דיבידנד בשיעור של 25%.
  • מפעל מוטב או מאושר חייב במס דיבידנד בשווי של 15%.
  • לעתים יש צורך להפחית את מס הדיבידנדים בגלל לחצים המופעלים על המדינה כמו מלחמה או מיתון. כך שניתן יהיה להגדיל רווחים. עם זאת, כדי להפחית במס דיבידנד יש צורך בהוראה ברורה.
  • לפי החוק, בעל מניות אשר מושך כסף מהחברה שבה נמצאות מניותיו, מחויב במס דיבידנד בסיומה של השנה אשר בה הוא משך את הכסף.
  • גובה המס עשוי להשתנות בהתאם לרווחים של אותה השנה.

 מס דיבידנד בין חברות

חברות רבות מחויבות בתשלום מס דיבידנד מבלי לדעת למה הכוונה. אך אל דאגה, אם אתם אנשי מחשבים ויש לכם חברת הייטק מוצלחת, אינכם מוכרחים להבין בתחום. חברת ייעוץ מס מקצועית שצברה לעצמה שם ויש לה ניסיון רב בתחום תשמח לעמוד לשירותכם. הסוד הוא למצוא את החברה המתאימה לכם ביותר, וכאן השמים הם הגבול. תוכלו להפעיל את כל הערוצים שלכם, להתייעץ עם חברים או קרובי משפחה, כמו גם לחפש חברות טובות באתרי האינטרנט. כי כאשר הכסף של החברה שלכם מוטל על כף המאזניים, אין מקום לפשרות – אתם רוצים לקבל את השירות הטוב ביותר שקיים.

מס דיבידנד

עוד בנושא:

קידום אתרים באינטרנט קידום אתרים באינטרנט