ייעוץ מס

יעוץ מס

מיסים הם חלק בלתי  נפרד מחיינו. כל אדם בישראל חייב במיסים כל שהם, כל בעל עסק כפוף לנהלים ומחויבויות הקשורים בתשלומים שונים, לרשויות , לספקים ועוד. לא כל האנשים נדרשים לשלם את אותם הסכומים. רבים זכאים להנחות, תגמולים והטבות שונות. ייעוץ מס הינו מקצוע שהתפתח בד בבד עם המיסים.  אמירים יעוץ פיננסי היא חברת יעוץ ותיקה אשר מציעה שירות של יעוץ בתחומים מגוונים. יועץ מומחה יעזור לכם להגיע למצב שבו אתם משלמים בדיוק את הסכום שאתם אמורים לשלם ולא שקל יותר.

איך מבצעים יעוץ מס

על מנת לייעץ לכם על היועץ להיות בעל גישה חופשית אל ספרי החשבונות שלכם. עליו לקבל דיווח מדויק אודות כל הוצאה ו/או הכנסה שלנו במהלך החודש. יעוץ מס – איך לפעול מול היועץ:

  • יש לאסוף את כל הקבלות שהוצאנו או קיבלנו במהלך החודש ולמסור אותן ליועץ מס.
  • יש לפעול מולו בשקיפות כך שהייעוץ יהיה הכי נכון ומתאים לכם.
  • יועץ מס עובר על כל ההוצאות וההכנסות שלנו ומחשב כמה כסף אנו חייבים למדינה.
  • כאשר אנו לא משלמים את המיסים שלנו אנו עוברים על החוק ופוגעים בעסק ובאינטרסים האישיים שאנו רוצים להגיע אליהם.
  • מומלץ להקשיב ליועץ , הוא מכיר את התחום על בוריו ואין ספק שלא יטעה אתכם או ייתן לכם עצות שגויות כיצד להתנהל. אחרי הכול הוא מתפרנס גם מהמוניטין שלו  כך ששווה לו להשקיע בכם.
  • השוק רווי ביועצי מס, מומלץ לאתר את אלה עם הכי הרבה ניסיון. כדאי גם לבקש רשימת לקוחות שיחוו אף הם דעה ויסייעו להגיע להחלטה.

מי רשאי לעסוק בתחום

על מנת לעסוק בתחום של יעוץ מס ישנם מספר תנאים אשר מי שלא עומד בהם לא יכול לקרוא לעצמו יועץ מס: יועץ מס מחויב בתעודת בגרות מלאה, אך לא בהשכלה אקדמאית; כל תושב ישראל שהינו בגיר ללא עבר פלילי; כדי לקבל רישיון ליעוץ מס יש לעבור בבחינות הנערכות על ידי מועצת יועצי מס ובהמשך להתמחות כשנה לפחות אצל יועץ מס שיש לו ניסיון של כחמש שנים.

 ייעוץ מס לשכירים, ייעוץ מס לחברות

עוד בנושא:

קידום אתרים באינטרנט קידום אתרים באינטרנט